•  
 • +1 201 686 7115
 • מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה!

webapp אתר אינטרנט ואפליקציה לנדל״ן

אתר אפליקטיבי למשרדי תיווך ולפרויקטים בנדל”ן

האינטרנט עבר דירה, בעידן המובייל מעל 55% מהגלישה נעשית דרך סמארטפונים וטאבלטים כדי להגיע ללקוחות שלכם כדאי לדבר איתם בשפה שלהם! במבי גאה להשיק פתרון יחודי האידיאלי עבורכם
אפליקציה למשרדי תיווך

 ה web-app הוא אתר ואפליקציה בחבילה אחת

 • אתר אינטרנט רציני למשרדך המשדר יוקרה, רצינות ואמינות
 • אפליקציה מתקדמת לטאבלט – שהולכת איתך לכל מקום
 • אפליקציה לסמארטפון - זמינה לך 24/7

web-app פותח בטכנולוגייה מתקדמת ב- Html5, CSS3. אנחנו בונים לך אתר אינטרנט המותאם אוטומטית לכל אמצעי המדיה –האתר שלך פועל 24/7 מכל מקום, מאפשר לך להביא זרם בלתי פוסק של לקוחות ולהציג באופן אופטימלי את הנכסים שלך!

יתרונות web-app :

 • אתר מרשים המותאם למשרדי תיווך, יזמים וקבלנים,  מקושר אונליין לנכסים בתוכנת תיווך המתקדמת של במבי. הלידים נכנסים ישירות לתוך תוכנת נדל״ן במבי, הנכסים מסונכרנים אונליין ומוצגים ישירות באתר.
 • האתר בנוי על מערכת WordPress המותאמת ביותר לקידום בגוגל: קידום במנועי חיפוש להגברת החשיפה ללקוחות פוטנציאליים.
 •  האפליקציה המתקדמת יוצרת חווית גלישה הזמינה לכל המכשירים הניידים והטאבלטים, ללא הבדלי יצרן, מסך או מערכת הפעלה, נגישה 24/7 בכל מקום לכל הלקוחות שלך
 • אתר אינטרנט עסקי המותאם לסלולר מרחיב את הדרכים בהם אתה יכול להגיע לקהל היעד שלך ולמקסם את איסוף וכמות הלידים המגיעים אלייך
 • ניהול מרבי של הלקוחות והנכסים שלך בכל זמן ובכל מקום

אתרים לדוגמה

לקוחות מספרים

 • As a manager, bmby.system pleases me by its reports and also pleases my team by the intuitive use and the friendly environment.
  Ioana Benedek, Managing Director, Future Group-Romania
 • ... the system provides us with the capability to accurately centralize large scale projects which are geographically widely spread. We see it as an important and decisive tool for insuring the high quality of our activities. Today, all Land sales teams throughout Romania use the system on a daily basis, while the management enjoys accurate and up-to-date control.
  Uri Lancry, Sales Director, ADAMA Holding-Romania
 • bmby is offering our organization the opportunity to manage, easily and professionally, an international real estate operation. The knowhow and efficiency of the system, the web availability, the ability to work in several languages ... this is exactly what we needed!
  Marco Maxemilian Katz, CEO, BRC Group-Romania
 • The software solutions of bmby offer us the ability to manage and control easily and professionally our real estate operation. The efficiency of the system, the multilingual ability, and the ease that the employees accepted the system... those were exactly what we needed!
  Gal Zoltan, CFO, Elephant Group-Hungary
 • תוכנת נדל"ן במבי מייצרת שני יתרונות מהותיים. הראשון: ניהול חכם של מתעניינים ע"י איש המכירות, והשני: פיקוח מנהל השיווק על המתרחש בלחיצת כפתור
  רן בן אברהם, סמנכ"ל שיווק צמח המרמן
 • בעייני מנהל טוב הוא אחד שיודע לבנות סביבו מערך תומך איכותי, מדויק ומקצועי שישרת אותו ואת הארגון בצורה הטובה ביותר. למעלה מ-20 שנה שאני עושה את מה שאני עושה, עברתי וראיתי עשרות מערכות מידע, שירות לקוחות ומעקב עשייה. אני בחרתי לעבוד בארגון שלי עם מערכת “bmby" פשוטה לתפעול, יעילה, נכונה ומדויקת ממש.
  אלון גל, אלון גל
 • לפני כשנתיים ניסינו את במבי ומאז התמכרנו . המערכת הידידותית הפכה מהר מאוד לכלי מרכזי לניהול מאמצי השיווק של החברה וסייעה רבות למיצוי המשאבים שהופנו להגדלת מחזור המכירות . זוהי מערכת בעלת ממשק פשוט ונוח , עם מעטפת מלאה של תמיכה ומענה זמין ומקצועי בכל עת . מדידה שוטפת של אחוז הפגישות שהניבו עסקה , של אחוז המתעניינים שקיבלו הצעת מחיר , של אחוזי הסגירה של כל סוכן וסוכן , הפכה מהליך מורכב להליך אוטומטי שתרם רבות להתייעלות משמעותית .
  ניר גולן, מנכ"ל זולה
 • חברת במבי מלווה אותנו בשנתיים האחרונות ומספקת ל-Buy&Drive שירות מקצועי וגישה ממוקדת לניהול הלידים והמדיה הדיגיטלית. המערכת של במבי אפשרה לנו לפתח את המודעות למותג ואת השראה ללקוחות פוטנציאליים חדשים. מאז יישום המערכת ב- Buy&Drive הגדלנו את התנועה אורגנית ב-%___ הצלחנו לייעל את הפניות (לידים), יחס המרת ליד-סגירה נכנס שלנו ממשיך לגדול, תוך שיפור חד והגברת החשיפה של העסק, הגברת קצב המכירות וגיוס לקוחות חדשים - כל זאת נעשה תוך כדי שמירת החזר הוצאות והשקעה חיוביים . במבי מציעה פלטפורמה אחת קלה לשימוש לניהול ומדידת כל התהליך ומרכזת את כל השיווק למקום אחד שמצעיד את Buy&Drive קדימה.
  גיא כלב, מנהל מכירות Buy&Drive
 • חטיבת המוקדים של החברה להזזת הרים מתמחה במתן שירותים מגוונים ללקוחות מובילים במשק הישראלי ובעיקר במוקדי טלמיטינג בתחום הנדל"ן והרכב בשילוב עם מערכת טכנולוגיה מתקדמת של חברת . BMBY פעילות החטיבה מאופיינת בהקמת מערך יעודי עבור הלקוח, המותאמת לצרכיו ולהגדרותיו ומתבצעת בניהול קפדני,איכותי ומקצועי של צוות מנהלים ועל פי מתודיקה אשר מתבססת על ניסיון רב שנים. הזזת הרים מנהלת מערך של מוקדים קבועים לצד מערך של מוקדים זמניים ייעודים אשר מוקמים לצורך פרויקט או פעילות ספציפית.
  ניר מגן, מנכ"ל החברה להזזת הרים
 • למארק וצוות במבי היקרים אין ספק שהמערכת שפיתחתם חיונית לכל משרד תיווך שמכבד את עצמו ומעוניין לעבוד באופן מקצועי. המערכת מאפשרת להיות בפוקוס על העסק ולא לאבד לקוחות סתם. למנהלים שמשתמשים באופן מלא במערכת היא מאפשרת שליטה בכל מה שקורה ובפעילות של הסוכנים ונותנת תמונת מצב עדכנית של העסק בכל רגע נתון. עסק שלא מכיר את המספרים שלו ולא יודע בכל רגע נתון איפה הוא עומד ביחס ליעדים והמטרות שלו אל מול תפוקות העבודה, הוא עסק לא מנוהל ולא מנווט ויש יותר סיכוי שיעלה על שרטון מאשר יגיע אל מחוז חפצו. במקרה הטוב יהיה עסק בינוני. אבל עסק שכן מכיר ויודע הוא עסק מנצח. מי שרוצה להיות אלוף צריך להשתמש בכלים של אלופים, ואני יכול להעיד שזה מה שבניתם. תודה על הכול.
  אבי עידן, בעל חברת שיווק נדל"ן
 • כמי שמנהל את השיווק והמכירות של מספר פרויקטים במקביל אין ספק שאחד מה"פיצוחים" שכולנו מחפשים אחריו הוא ניהול נכון של ה-DATA שלנו באופן שימקסם את הכסף שהוצאנו לצורך אותם "לידים" עד לשלב סגירת העסקה. מערכת CRM הינה מוצר חובה בעולם שאנו חיים בו וככל שמערכת זו תהייה חכמה יותר כך נוכל לייעל ולטייב את השורה התחתונה שאנו מחפשים שהיא שורת הרווח. מערכת BMBY הינה מערכת שנותנת לי מענה יום יומי לצרכים שלי ויחד עם זאת בכל יום היא מייעל ומשתפרת בעצמה.
  אריאל אדלשטיין, רו"ח סמנכ"ל לקוחות אלדר שיווק נדל"ן
 • מערכת ידידותית,מזמינה.נוחה לשימוש,פרקטית.בלחיצת כפתור מתקבלים הנתונים המבוקשים.בקיצור זו מערכת שנותנת שקט נפשי למשתמש בה.מומלצת מאד למי שרוצה לקבל נתונים ולראות תוצאות בצורה לא מסורבלת.
  חגית יצחק, יועצת תקשורת שיווקית מלווה עסקים וחברות