•  
 • +1 201 686 7115
 • מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה!


מאגר דירות בלעדיות של משרדי תיווך - פרסום חינם!

logo-mls
sd

ergta

מאגר דירות בלעדיות של משרדי תיווך – פרסום חינם!

 • חשיפה מוגברת של הנכסים באמצעות מנויים אחרים.
 • ביקורי נכסים במסגרת "בית פתוח" ללא צורך בתיאום אישי.
 • שיתוף פעולה מוסדר בין עמיתים להשגת מקסימום עסקאות.
 • הגנה וסדר בפעולות שיתוף נכסים בבלעדיות קיים בתקנוןMLS מוסדר.
 • קבלת כלי שכנוע יעיל ללקוחות מתלבטים.
 • גישה ישירה ויחודית למאגר הנכסים הבלעדיים של מאות מתווכים, מאפשרת לתת ללקוח שלכם נכס המתאים בדיוק לדרישותיו.
 • תמונת מצב עדכנית של שוק הנדל"ן באזור עבודתך.
 • פילוח אוטומטי של מידע על פי חתכים מדוייקים.
 • קישור למערכת התיווך המעודד סינכרון מידע מלא עם מלאי ה-MLS.

 לחץ כאן לצפיה במערכת

יותר עסקאות בפחות זמן

ברגעים אלו ממש משתמשים כל המתווכים בארץ במנגנון שיתוף נכסים בבלעדיות. מערכת ה-MLS המתקדמת ביותר בישראל מבצעת עבורך את ההצלבה במערכת ומקשרת אותך עם המתווך המתאים לקידום העסקה המשותפת שלכם.

בלעדיות לתקופה ממושכת בעמלה מכובדת

אחידות באופן העבודה של המתווך ועבודה מקצוענית וממוקדת בשיתוף נכסים בבלעדיות, מאפשרת למתווך להתמקד בנכס ולייצג את האינטרסים של המוכר מחד ומאידך המוכרים לא יוכלו להתחכם או לשלם פחות: עמלה של 2% תהיה עמלה מוסכמת ועמידה איתנה מול הלחץ להורדת המחיר תיבלם על ידי הצגת עמדה אחידה.

פילוח אוטומטי וממוקד

מנגנון שיתוף נכסים בבלעדיות מאתר את המתווכים במערכת במבי באופן אוטומטי ומקשר אותך עם בעלי נכסים ולקוחות מתעניינים על פי עיר/איזור הנכס/המתעניין. כל נכס בכל עיר בארץ בהישג ידך!

חסיון מוחלט

אף מתווך לא מעוניין, שקולגות שלו ידעו על הלקוחות שלו ולכן פרטי הלקוחות שלך נותרים חסויים. המערכת בנוייה באופן המציג את הנכס שלך על יתרונותיו כולל התמונות, אך ללא פרטים מזהים על המוכר עצמו. אתה מחליט עם מי לשתף פעולה, מתי והיכן לחשוף את הפרטים.

להורדת טופס שיתוף פעולה בין מתווכים (צריך להיות לינק לטופס) הנך מוזמן להנות

להשיג בלעדיות בקלות

מתווך היודע להציג את עצמו ולהראות ללקוח כי הינו מעודכן באופן שוטף לגבי מגמות ושינויים במחירי הנכסים דרך מערכת MLS, יכול להמליץ על המחיר הנכון ביותר עבור המוכר, אבל לא רק: המוכר יבין ללא מילים כי אתה חדשני, מעודכן, מבין באיזור התמחותך ותוכל להדגיש בפניו את יתרונות הדירה על פני דירות אחרות. כמו גם על חסרונות ויתרונות השכונה והסביבה. הכי חשובה היא ההבנה, כי למעשה הנך מייצג את האינטרס של המוכר באופן האופטימאלי עבורו. אנחנו עוזרים לך להתקדם עוד לפני שבכלל התחלת לחפש למוכר קונים!

חשיפה מוגברת לנכסים

ברכות על זכיית הבלעדיות בנכס, עכשיו אתה יכול להציג ללקוח תוכנית שיווק ממוקדת, ולהביא ללקוח שלך את הקונים המתאימים ביותר לנכס שלו. הנכס נחשף עכשיו לכמות מקסימאלית של מתווכים משתפי-פעולה וביחד יימצא לך הקונה המושלם עוד לפני שתספיק להגיד “במבי”.

עסקה בה כולם מרוויחים

שימוש במערכת MLS היינו, שיתוף הנכס ב בלעדיות מגדיל את הסיכוי למכור את הנכס שלך במהירות: הנכס מועלה במערכת במבי וכן ביד2 עם נתונים כולל תמונות וככל שהמידע רב יותר, כך אפשר למקד קונים רלוונטיים יותר. המתווכים כולם עובדים למענך ומחפשים את הלקוח המתאים לך ביותר. גם אם יהיו כאלו שיבחרו לא לשתף פעולה, רוב המתווכים מבינים היום, שכדאי לסגור עסקה מהירה כדי להמשיך ולהרוויח גם בעתיד. כולם יוצאים מרוויחים מהעסקה גם בכסף וגם בזמן!

סינכרון בין המערכות

תתקדם איתנו למערכת חכמה, היודעת לשלב את מערכת ה-MLS עם הפלטפורמה של יד2 ועם מערכת ה-CRM בתוך במבי, כך שכל המידע ברור, נגיש, עדכני ומסודר בשבילך ולמען הצלחתך! הכל זמין עבורך בתוכנת התיווך שלך MLS GOLD

הצטרף אל המצליחנים!

 • לחץ כאן ליצירת קשר לתוכנת תיווך - תיווכית

לקוחות מספרים

 • As a manager, bmby.system pleases me by its reports and also pleases my team by the intuitive use and the friendly environment.
  Ioana Benedek, Managing Director, Future Group-Romania
 • ... the system provides us with the capability to accurately centralize large scale projects which are geographically widely spread. We see it as an important and decisive tool for insuring the high quality of our activities. Today, all Land sales teams throughout Romania use the system on a daily basis, while the management enjoys accurate and up-to-date control.
  Uri Lancry, Sales Director, ADAMA Holding-Romania
 • bmby is offering our organization the opportunity to manage, easily and professionally, an international real estate operation. The knowhow and efficiency of the system, the web availability, the ability to work in several languages ... this is exactly what we needed!
  Marco Maxemilian Katz, CEO, BRC Group-Romania
 • The software solutions of bmby offer us the ability to manage and control easily and professionally our real estate operation. The efficiency of the system, the multilingual ability, and the ease that the employees accepted the system... those were exactly what we needed!
  Gal Zoltan, CFO, Elephant Group-Hungary
 • תוכנת נדל"ן במבי מייצרת שני יתרונות מהותיים. הראשון: ניהול חכם של מתעניינים ע"י איש המכירות, והשני: פיקוח מנהל השיווק על המתרחש בלחיצת כפתור
  רן בן אברהם, סמנכ"ל שיווק צמח המרמן
 • בעייני מנהל טוב הוא אחד שיודע לבנות סביבו מערך תומך איכותי, מדויק ומקצועי שישרת אותו ואת הארגון בצורה הטובה ביותר. למעלה מ-20 שנה שאני עושה את מה שאני עושה, עברתי וראיתי עשרות מערכות מידע, שירות לקוחות ומעקב עשייה. אני בחרתי לעבוד בארגון שלי עם מערכת “bmby" פשוטה לתפעול, יעילה, נכונה ומדויקת ממש.
  אלון גל, אלון גל
 • לפני כשנתיים ניסינו את במבי ומאז התמכרנו . המערכת הידידותית הפכה מהר מאוד לכלי מרכזי לניהול מאמצי השיווק של החברה וסייעה רבות למיצוי המשאבים שהופנו להגדלת מחזור המכירות . זוהי מערכת בעלת ממשק פשוט ונוח , עם מעטפת מלאה של תמיכה ומענה זמין ומקצועי בכל עת . מדידה שוטפת של אחוז הפגישות שהניבו עסקה , של אחוז המתעניינים שקיבלו הצעת מחיר , של אחוזי הסגירה של כל סוכן וסוכן , הפכה מהליך מורכב להליך אוטומטי שתרם רבות להתייעלות משמעותית .
  ניר גולן, מנכ"ל זולה
 • חברת במבי מלווה אותנו בשנתיים האחרונות ומספקת ל-Buy&Drive שירות מקצועי וגישה ממוקדת לניהול הלידים והמדיה הדיגיטלית. המערכת של במבי אפשרה לנו לפתח את המודעות למותג ואת השראה ללקוחות פוטנציאליים חדשים. מאז יישום המערכת ב- Buy&Drive הגדלנו את התנועה אורגנית ב-%___ הצלחנו לייעל את הפניות (לידים), יחס המרת ליד-סגירה נכנס שלנו ממשיך לגדול, תוך שיפור חד והגברת החשיפה של העסק, הגברת קצב המכירות וגיוס לקוחות חדשים - כל זאת נעשה תוך כדי שמירת החזר הוצאות והשקעה חיוביים . במבי מציעה פלטפורמה אחת קלה לשימוש לניהול ומדידת כל התהליך ומרכזת את כל השיווק למקום אחד שמצעיד את Buy&Drive קדימה.
  גיא כלב, מנהל מכירות Buy&Drive
 • חטיבת המוקדים של החברה להזזת הרים מתמחה במתן שירותים מגוונים ללקוחות מובילים במשק הישראלי ובעיקר במוקדי טלמיטינג בתחום הנדל"ן והרכב בשילוב עם מערכת טכנולוגיה מתקדמת של חברת . BMBY פעילות החטיבה מאופיינת בהקמת מערך יעודי עבור הלקוח, המותאמת לצרכיו ולהגדרותיו ומתבצעת בניהול קפדני,איכותי ומקצועי של צוות מנהלים ועל פי מתודיקה אשר מתבססת על ניסיון רב שנים. הזזת הרים מנהלת מערך של מוקדים קבועים לצד מערך של מוקדים זמניים ייעודים אשר מוקמים לצורך פרויקט או פעילות ספציפית.
  ניר מגן, מנכ"ל החברה להזזת הרים
 • למארק וצוות במבי היקרים אין ספק שהמערכת שפיתחתם חיונית לכל משרד תיווך שמכבד את עצמו ומעוניין לעבוד באופן מקצועי. המערכת מאפשרת להיות בפוקוס על העסק ולא לאבד לקוחות סתם. למנהלים שמשתמשים באופן מלא במערכת היא מאפשרת שליטה בכל מה שקורה ובפעילות של הסוכנים ונותנת תמונת מצב עדכנית של העסק בכל רגע נתון. עסק שלא מכיר את המספרים שלו ולא יודע בכל רגע נתון איפה הוא עומד ביחס ליעדים והמטרות שלו אל מול תפוקות העבודה, הוא עסק לא מנוהל ולא מנווט ויש יותר סיכוי שיעלה על שרטון מאשר יגיע אל מחוז חפצו. במקרה הטוב יהיה עסק בינוני. אבל עסק שכן מכיר ויודע הוא עסק מנצח. מי שרוצה להיות אלוף צריך להשתמש בכלים של אלופים, ואני יכול להעיד שזה מה שבניתם. תודה על הכול.
  אבי עידן, בעל חברת שיווק נדל"ן
 • כמי שמנהל את השיווק והמכירות של מספר פרויקטים במקביל אין ספק שאחד מה"פיצוחים" שכולנו מחפשים אחריו הוא ניהול נכון של ה-DATA שלנו באופן שימקסם את הכסף שהוצאנו לצורך אותם "לידים" עד לשלב סגירת העסקה. מערכת CRM הינה מוצר חובה בעולם שאנו חיים בו וככל שמערכת זו תהייה חכמה יותר כך נוכל לייעל ולטייב את השורה התחתונה שאנו מחפשים שהיא שורת הרווח. מערכת BMBY הינה מערכת שנותנת לי מענה יום יומי לצרכים שלי ויחד עם זאת בכל יום היא מייעל ומשתפרת בעצמה.
  אריאל אדלשטיין, רו"ח סמנכ"ל לקוחות אלדר שיווק נדל"ן
 • מערכת ידידותית,מזמינה.נוחה לשימוש,פרקטית.בלחיצת כפתור מתקבלים הנתונים המבוקשים.בקיצור זו מערכת שנותנת שקט נפשי למשתמש בה.מומלצת מאד למי שרוצה לקבל נתונים ולראות תוצאות בצורה לא מסורבלת.
  חגית יצחק, יועצת תקשורת שיווקית מלווה עסקים וחברות