•  
 • +1 201 686 7115
 • מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה!

לוגו תוכנת תיווך GOLD תיווכית

תוכנת תיווך למשרדי תיווך נדל”ן

titel-tivoch
 

תוכנת תיווך תיווכית Gold כוללת ארבעה מודולים עיקריים:

תוכנת תיווך - חיפוש דירות, נכסים, משרדים, קרקעות

 • מאגר דירות מעודכן online בממשק ישיר עם yad2 ולוחות נדל”ן נוספים
 • מערכת MLS לשיתופי פעולה בין 2,500 משרדי תיווך ישירות באתר yad2 (יד2)
 • פרסום ישיר באתר yad2 (יד2), לוחות אחרים ובאתר האינטרנט שלך

הייחודיות והיתרון של תוכנת תיווך תיווכית Gold באים לידי ביטוי בסנכרון מלא עם אתר yad2 הפופולרי ביותר בישראל, תוכנת תיווך גולד משלבת את היתרון הטכנולוגי של חברת במבי עם כל יתרונות הפרסום של אתר הנדל”ן החזק בישראל yad2 (יד2)

תוכנה למתווכים

תוכנת תיווך ביד ומייד!

לעבוד על התוכנה בכל זמן ובכל מקום תיווכית גולד תוכנת תיווך היחידה שמותאמת לכל המכשירים: מחשב, אייפון, אייפד, אנדרואיד וכל הסמארטפונים והטאבלטים האחרים
עם תוכנת תיווך החדשה של במבי העבודה שלך תראה אחרת!
גירסה חדשה של תוכנת תיווך במבי בממשק גרפי מדהים מותאם איפון, אייפד ואנדרואיד יעניק לך חווית שימוש שעוד לא ראית (תעלה במהלך רבעון 2) לרוכשים עכשיו השדרוג חינם!

23421

חזרה למעלה

מאגר דירות הגדול והמעודכן בישראל Online

מאגר דירות מעודכן ישירות מ יד2

30 דקות והדירה אצלך! זו הפעם הראשונה שנבנה עבורך המתווך מאגר דירות מלא המעודכן ישירות ובשיתוף פעולה הדוק עם yad2 (יד2) ולוחות אחרים כל הדירות המתפרסמות באתר yad2 עוברות טיוב קפדני ומועברות אליך תוך 30 דקות בממוצע מרגע פרסומן ישירות לתוכנת תיווך
חזרה למעלה

מערכת MLS ארצית לשיתוף פעולה בין מתווכים ב yad2

תוכנת תיווך במבי ומערכת mls israel חינם

רוצה למכור את הדירה שגייסת מהר ובמחיר מקסימלי? יש לך לקוחות שמחפשים דירה שיש אותה למתווך אחר? גייסנו עבורך 2,500 משרדי תיווך ומתווכים שיכולים לעזור למכור ולהרוויח יותר ישירות מ תוכנת תיווך Gold אתה יכול לפרסם חינם! את הדירה לכל המתווכים ב yad2 זו מהפכה אמיתית!

 

חזרה למעלה

מערכת לפרסום ישיר ב yad2 ועוד…

GOLD תיווכית - YAD2

נמאס לך לעדכן ולהקפיץ כל הזמן את הדירות באתרי הלוחות ובאתר שלך? מנגנון בלעדי שבנינו יחד עם yad2 והלוחות האחרים יאפשר לך בנוחות ובמהירות לעשות זאת ישירות מ תוכנת תיווך גולד, עכשיו באמת יהיה לך יותר זמן לעסקים ולמשפחה
חזרה למעלה

תצוגה על מפות של Google

מאגר נכסים תצוגה על גבי מפה

רוצה לראות את כל הנכסים על מפה אחת? גם את זה בנינו עבורך ב תוכנת תיווך GOLD, מעכשיו אתה לא חייב לראות את הדירות בטבלה משעממת, קליק אחד וכל הדירות מופיעות על מפה צבעונית, המערכת החכמה שבנינו ב תוכנת תיווך GOLD תציג לך דירות ברדיוס שתבחר ותאפשר לך להראות ללקוח שלך את כל האפשרויות באזור שבחר מעכשיו הכל ברור ופשוט!
חזרה למעלה

תוכנת תיווך תיווכית גולד היא תוכנת תיווך יחודית מסוגה בענף תיוו הנדל"ן- הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת לך המתווך

.תיווכית Gold מאפשרת קישור ישיר לאתר האינטרנט שלך, לאתר yad2 ולאתרים ולוחות אחרים. תיווכית גולד הנה תוכנת תיווך אשר פותחה בטכנולוגיה מתקדמת המשלבת אינטרנט ומובייל המאפשרת שליטה מלאה על ניהול משרד התיווך בכל זמן ובכל מקום. כל סוכן נדל”ן יכול לגשת אך ורק לחלקים שהורשה להם ובלחיצת כפתור לקבל אינפורמציה, להזין נתונים, לפרסם ולעשות online כל מה שהוא רוצה ועוד יותר מזה…

text23

מערכת תיווכית gold מייעלת את עבודת המתווכים ובנוסף שימוש במערכת webapp יצר פתרון טכנולוגי ועסקי מושלם.

במערכת webapp יצר פתרון טכנולוגי ועסקי מושלם

לקוחות מספרים

 • As a manager, bmby.system pleases me by its reports and also pleases my team by the intuitive use and the friendly environment.
  Ioana Benedek, Managing Director, Future Group-Romania
 • ... the system provides us with the capability to accurately centralize large scale projects which are geographically widely spread. We see it as an important and decisive tool for insuring the high quality of our activities. Today, all Land sales teams throughout Romania use the system on a daily basis, while the management enjoys accurate and up-to-date control.
  Uri Lancry, Sales Director, ADAMA Holding-Romania
 • bmby is offering our organization the opportunity to manage, easily and professionally, an international real estate operation. The knowhow and efficiency of the system, the web availability, the ability to work in several languages ... this is exactly what we needed!
  Marco Maxemilian Katz, CEO, BRC Group-Romania
 • The software solutions of bmby offer us the ability to manage and control easily and professionally our real estate operation. The efficiency of the system, the multilingual ability, and the ease that the employees accepted the system... those were exactly what we needed!
  Gal Zoltan, CFO, Elephant Group-Hungary
 • תוכנת נדל"ן במבי מייצרת שני יתרונות מהותיים. הראשון: ניהול חכם של מתעניינים ע"י איש המכירות, והשני: פיקוח מנהל השיווק על המתרחש בלחיצת כפתור
  רן בן אברהם, סמנכ"ל שיווק צמח המרמן
 • בעייני מנהל טוב הוא אחד שיודע לבנות סביבו מערך תומך איכותי, מדויק ומקצועי שישרת אותו ואת הארגון בצורה הטובה ביותר. למעלה מ-20 שנה שאני עושה את מה שאני עושה, עברתי וראיתי עשרות מערכות מידע, שירות לקוחות ומעקב עשייה. אני בחרתי לעבוד בארגון שלי עם מערכת “bmby" פשוטה לתפעול, יעילה, נכונה ומדויקת ממש.
  אלון גל, אלון גל
 • לפני כשנתיים ניסינו את במבי ומאז התמכרנו . המערכת הידידותית הפכה מהר מאוד לכלי מרכזי לניהול מאמצי השיווק של החברה וסייעה רבות למיצוי המשאבים שהופנו להגדלת מחזור המכירות . זוהי מערכת בעלת ממשק פשוט ונוח , עם מעטפת מלאה של תמיכה ומענה זמין ומקצועי בכל עת . מדידה שוטפת של אחוז הפגישות שהניבו עסקה , של אחוז המתעניינים שקיבלו הצעת מחיר , של אחוזי הסגירה של כל סוכן וסוכן , הפכה מהליך מורכב להליך אוטומטי שתרם רבות להתייעלות משמעותית .
  ניר גולן, מנכ"ל זולה
 • חברת במבי מלווה אותנו בשנתיים האחרונות ומספקת ל-Buy&Drive שירות מקצועי וגישה ממוקדת לניהול הלידים והמדיה הדיגיטלית. המערכת של במבי אפשרה לנו לפתח את המודעות למותג ואת השראה ללקוחות פוטנציאליים חדשים. מאז יישום המערכת ב- Buy&Drive הגדלנו את התנועה אורגנית ב-%___ הצלחנו לייעל את הפניות (לידים), יחס המרת ליד-סגירה נכנס שלנו ממשיך לגדול, תוך שיפור חד והגברת החשיפה של העסק, הגברת קצב המכירות וגיוס לקוחות חדשים - כל זאת נעשה תוך כדי שמירת החזר הוצאות והשקעה חיוביים . במבי מציעה פלטפורמה אחת קלה לשימוש לניהול ומדידת כל התהליך ומרכזת את כל השיווק למקום אחד שמצעיד את Buy&Drive קדימה.
  גיא כלב, מנהל מכירות Buy&Drive
 • חטיבת המוקדים של החברה להזזת הרים מתמחה במתן שירותים מגוונים ללקוחות מובילים במשק הישראלי ובעיקר במוקדי טלמיטינג בתחום הנדל"ן והרכב בשילוב עם מערכת טכנולוגיה מתקדמת של חברת . BMBY פעילות החטיבה מאופיינת בהקמת מערך יעודי עבור הלקוח, המותאמת לצרכיו ולהגדרותיו ומתבצעת בניהול קפדני,איכותי ומקצועי של צוות מנהלים ועל פי מתודיקה אשר מתבססת על ניסיון רב שנים. הזזת הרים מנהלת מערך של מוקדים קבועים לצד מערך של מוקדים זמניים ייעודים אשר מוקמים לצורך פרויקט או פעילות ספציפית.
  ניר מגן, מנכ"ל החברה להזזת הרים
 • למארק וצוות במבי היקרים אין ספק שהמערכת שפיתחתם חיונית לכל משרד תיווך שמכבד את עצמו ומעוניין לעבוד באופן מקצועי. המערכת מאפשרת להיות בפוקוס על העסק ולא לאבד לקוחות סתם. למנהלים שמשתמשים באופן מלא במערכת היא מאפשרת שליטה בכל מה שקורה ובפעילות של הסוכנים ונותנת תמונת מצב עדכנית של העסק בכל רגע נתון. עסק שלא מכיר את המספרים שלו ולא יודע בכל רגע נתון איפה הוא עומד ביחס ליעדים והמטרות שלו אל מול תפוקות העבודה, הוא עסק לא מנוהל ולא מנווט ויש יותר סיכוי שיעלה על שרטון מאשר יגיע אל מחוז חפצו. במקרה הטוב יהיה עסק בינוני. אבל עסק שכן מכיר ויודע הוא עסק מנצח. מי שרוצה להיות אלוף צריך להשתמש בכלים של אלופים, ואני יכול להעיד שזה מה שבניתם. תודה על הכול.
  אבי עידן, בעל חברת שיווק נדל"ן
 • כמי שמנהל את השיווק והמכירות של מספר פרויקטים במקביל אין ספק שאחד מה"פיצוחים" שכולנו מחפשים אחריו הוא ניהול נכון של ה-DATA שלנו באופן שימקסם את הכסף שהוצאנו לצורך אותם "לידים" עד לשלב סגירת העסקה. מערכת CRM הינה מוצר חובה בעולם שאנו חיים בו וככל שמערכת זו תהייה חכמה יותר כך נוכל לייעל ולטייב את השורה התחתונה שאנו מחפשים שהיא שורת הרווח. מערכת BMBY הינה מערכת שנותנת לי מענה יום יומי לצרכים שלי ויחד עם זאת בכל יום היא מייעל ומשתפרת בעצמה.
  אריאל אדלשטיין, רו"ח סמנכ"ל לקוחות אלדר שיווק נדל"ן
 • מערכת ידידותית,מזמינה.נוחה לשימוש,פרקטית.בלחיצת כפתור מתקבלים הנתונים המבוקשים.בקיצור זו מערכת שנותנת שקט נפשי למשתמש בה.מומלצת מאד למי שרוצה לקבל נתונים ולראות תוצאות בצורה לא מסורבלת.
  חגית יצחק, יועצת תקשורת שיווקית מלווה עסקים וחברות