•  
 • +1 201 686 7115


 • מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה!

מערכת חדשנית לניהול לידים ו crm במחשב באייפון ובאנדרואיד

ניהול כולל של פעילות השיווק, המכירות, קשרי הלקוחות ושירות הלקוחות – המוכח
כמגדיר הכנסות ורווחיות מבלי להגדיל את ההוצאות, תוך שימת דגש על שיפור
השירות ללקוח והגברת נאמנותו ושביעות רצונו!

מערכת ניהול לידים חדשנית שפותחה ע”י במבי כוללת crm, מרכזית טלפון, מערכת דיוור במייל ו sms ואפליקציה לאייפון ואנדרואיד.
זו מערכת ניהול לידים היחידה שאוספת אוטומטית את כל הלידים מהאינטרנט והפניות הטלפוניות, מאפשרת טיפול מקצועי בלקוח פוטנציאלי,
משפרת את יחס ההמרה מליד לעיסקה תוך הורדת עלויות הפרסום והגדלה מוכחת של המכירות.

אפליקציית ניהול לידים מהדור החדש ביותר

חזרה למעלה

שלב הליד

משיכה של מקסימום לידים באמצעות שיווק יעיל, קליטה של 95% מהלידים לפחות באופן אוטומטי לתוך המערכת, והעברתם להמשך טיפול אפקטיבי.

שלב המתעניין

הגדלה משמעותית ביחס ההמרה ממתעניין לעסקה.

שלב הלקוח

טיפול בלקוחות, תכניות נאמנות ויצירת מועדון לקוחות למקסום ה Upselling (מכירות חוזרות).
חזרה למעלה

מערכת ה Mark@Beat

מערכת במבי פותחה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ומותאמת לכל אמצעי מדיה – כל המידע זמין אונ-ליין, וניהול אופטימלי של הביצועים זמין לך 24/7 – מכל מקום!

מהמחשב הנייח / נייד מצגות הנהלה – דו”חות ניהול מקיפים מוצגים ישירות מהמערכת על המסך – מהמשרד, מהבית או מחוף הים!
אפליקציה מתקדמת לטאבלט – שהולכת איתך לכל מקום
אפליקציה לסמארטפון – זמינה לך 24/7
חזרה למעלה

אפליקציה לניהול לידים

גידול מיידי במכירות! תוכנת ניהול לידים מייצרת גידול מיידי מ 30% ל 95% לפחות בכמות הלידים והמתעניינים הנאספים (כולל אתר האינטרנט, אינדקסים אינטרנטיים, קידום במנועי חיפוש, קמפייני פירסום, באנרים, דפי נחיתה, טלפוניה ועוד) ומבטיח המשך טיפול בלפחות 95% מכל הלידים שהתענינו!

רובוט מכירות

יצירת מערך פעולות אוטומטיות – מותאמות לקוח – המבוצעות על לידים ומתעניינים, ליצירת שיפור משמעותי ביחס ההמרה ממתעניין לעסקה, וגידול במכירות החוזרות!

אחד הגורמים הקריטיים בדרך למכירה מוצלחת הוא מענה מיידי וענייני לכל הזדמנות מכירה. המערכת יודעת למפות סוג הפניה, מקור ההגעה שלה, הרלוונטיות שלה, המוצרים / השירותים המעניינים את הפונה, ושולחת לו הודעה אישית ומיידית שפנייתו בנושא הספציפי התקבלה. איש המכירות שחוזר אליו כבר חמוש באינפורמציה העניינית הנדרשת על מנת להגדיל את סיכויי המכירה ולייעל את התהליך באופן משמעותי.

מערכת במבי מאפשרת גם ביצוע פעולות אוטומטיות לשמירה על קשר עקבי ורציף עם לידים, מתעניינים ולקוחות – תוך מיפוי תחומי העניין / הרגלי הצריכה שלהם, כך שהפעולות המבוצעות עליהם הן עינייניות ורלוונטיות לכל מתעניין / לקוח, ומבטיחות שמירת רמת עניין גבוהה, שביעות רצון ונאמנות לאורך זמן.

CRM מתקדם

CRM וניהול תיק לקוח מלא – מובנה במערכת. תיעוד כל האינטראקציות, השיחות, והמפגישות עם הליד/מתעניין/לקוח, הקפצת התראות על משימות / פגישות שלא בוצעו, התראות על לקוחות “מוזנחים” (שלא יצרו עימם קשר בפרק זמן מוגדר), ניהול יומן פגישות / משימות מלא, תיעוד דיוורים וסמס שנשלחו בכל תיק לקוח ועוד.

SALEPHONE – מערכת טלפוניה אינטגרלית

מערכת טלפוניה אינטגראלית, המבטיחה מענה מקסימאלי לכל פניה, קליטה אוטומטית של כל הלידים הטלפוניים, הקלטת שיחות ותיעוד בתיק הלקוח, ניהול וטיפול בשיחות שלא נענו, ושליטה ובקרה מלאים על אנשי המכירות, הסוכנים והמוקדנים – כולל שלוחות נייחות וטלפונים ניידים!

מערכת דיוור – Email & SMS

מערכת דיוור מתקדמת אינטגרלית הכוללת דיוור במייל ובסמס לרשימות תפוצה ו/או חתכי דיוור המתעדכנים אוטומטית (המוגדרים עפ”י צרכי הלקוח), סטטיסטיקות דיוור מפורטות לגבי נתוני הפתיחה (כולל שמות הנמענים שפתחו / לא פתחו / שגויים וכו’), מעקב אחר לחיצה על לינקים בתוך הדיוורים ומיפוי תחומי העניין של הנמענים (המאפשר ליצור אופטימיזציה מקסימלית של פעילות השיווק!), אפשרות דיוור על דרך השלילה (לכל מי שלא פתח, לכל מי שלא נרשם, לכל מי שלא לחץ על לינק וכו’), ועוד.

ניהול קמפיינים

מערכת מקיפה לניהול כל קמפייני השיווק והפרסום לניהול אופטימלי של תקציב הפרסום להשגת מקסימום החשיפה והאפקטיביות של הקמפיין תוך חיסכון בעלויות. המערכת כוללת מערך דו”חות ניהול מפורטים, דו”חות פרסום, בקרת עלות הליד בכל שלבי שרשרת המכירה ועוד…

ניהול מכירות

מערך כלים לניהול כולל של פעילות השיווק, המכירות, קשרי הלקוחות, ושירות הלקוחות, תוך שליטה ובקרה בזמן אמת על ביצועי צוות המכירות, הסוכנים והמוקדנים. כולל מעקב און-ליין על פעילות צוות המכירות, זמן תגובה לפניה, יעדים מול ביצוע, פעילות יומית (שיחות, פגישות, משימות, הצעות מחיר, מכירות), דו”חות פעילות ומכירות יומיים/שבועיים/חודשיים, דו”ח פייפליין מפורט ועוד.

דו”חות ניהול ו BI (Business Intelligence)

מערכת ה- BI והדו”חות הניהוליים במערכת מעבדת ומנתחת באופן אוטומטי את כל הנתונים הנאספים באופן שוטף ע”י המערכת, ומספק למשתמש את היכולת לקבל בכל רגע נתון דו”חות מפורטים על כל פעילות השיווק והמכירות של העסק. מערכת ה- BI והדו”חות מעבדת, מנתחת ומציגה מידע היסטורי, עכשווי ותחזיות בנוגע לפעילות העסקית, באופן המאפשר יצירת דו”חות בכל חתך ופילוח הן לצורך תמונת 360o על העסק, והן פירוט מלא ברמות מטה, ומאפשר יצירת התראות ואיתותים לצורך קבלת החלטות ניהוליות.

בלחיצת כפתור ניתן לקבל דו”חות מכירות יומיים / תקופתיים לפי אנשי מכירות, בחתך לפי מוצרים, בחתך לפי אזור גאוגרפי, לנתח בזמן אמת ביקושים של מוצר מסויים ולעדכן מחירונים בהתאם, לקבל ניתוח ופירוט מלא של יחסי ההמרה מליד לעסקה (על כל שלבי שרשרת המכירה), ניתוח מעמיק של פעילות הפרסום והשיווק ויעילותם – לצורך ביצוע אופטימיזציה, ניתוח של יעדים מול ביצוע, וכן דו”ח פייפליין מקיף ומדוייק המציג לא רק את סך תחזית המכירות, אלא אף מאפשר ניתוח של הרכבן ואיכותן (ברמת בשלות וסבירות אחוזי הסגירה של כל עסקה).

מחולל הדו”חות המובנה במערכת מאפשר יצירת דו”חות עצמאיים בכל חיתוך של פרמטרים שעולים על הדעת, ויצירת דו”ח-על-דו”ח למיקוד מקסימלי של הנתונים הדרושים.

ברשיון משרד התקשורת

ברת ב.מ.ב.י מערכות תוכנה בע”מ קיבלה רשיון נ.ס.ר להפעלת מערך טלפוניה במדינת ישראל
 • לחץ כאן ליצירת קשר לתוכנת תיווך - תיווכית

לקוחות מספרים

 • As a manager, bmby.system pleases me by its reports and also pleases my team by the intuitive use and the friendly environment.
  Ioana Benedek, Managing Director, Future Group-Romania
 • ... the system provides us with the capability to accurately centralize large scale projects which are geographically widely spread. We see it as an important and decisive tool for insuring the high quality of our activities. Today, all Land sales teams throughout Romania use the system on a daily basis, while the management enjoys accurate and up-to-date control.
  Uri Lancry, Sales Director, ADAMA Holding-Romania
 • bmby is offering our organization the opportunity to manage, easily and professionally, an international real estate operation. The knowhow and efficiency of the system, the web availability, the ability to work in several languages ... this is exactly what we needed!
  Marco Maxemilian Katz, CEO, BRC Group-Romania
 • The software solutions of bmby offer us the ability to manage and control easily and professionally our real estate operation. The efficiency of the system, the multilingual ability, and the ease that the employees accepted the system... those were exactly what we needed!
  Gal Zoltan, CFO, Elephant Group-Hungary
 • תוכנת נדל"ן במבי מייצרת שני יתרונות מהותיים. הראשון: ניהול חכם של מתעניינים ע"י איש המכירות, והשני: פיקוח מנהל השיווק על המתרחש בלחיצת כפתור
  רן בן אברהם, סמנכ"ל שיווק צמח המרמן
 • בעייני מנהל טוב הוא אחד שיודע לבנות סביבו מערך תומך איכותי, מדויק ומקצועי שישרת אותו ואת הארגון בצורה הטובה ביותר. למעלה מ-20 שנה שאני עושה את מה שאני עושה, עברתי וראיתי עשרות מערכות מידע, שירות לקוחות ומעקב עשייה. אני בחרתי לעבוד בארגון שלי עם מערכת “bmby" פשוטה לתפעול, יעילה, נכונה ומדויקת ממש.
  אלון גל, אלון גל
 • לפני כשנתיים ניסינו את במבי ומאז התמכרנו . המערכת הידידותית הפכה מהר מאוד לכלי מרכזי לניהול מאמצי השיווק של החברה וסייעה רבות למיצוי המשאבים שהופנו להגדלת מחזור המכירות . זוהי מערכת בעלת ממשק פשוט ונוח , עם מעטפת מלאה של תמיכה ומענה זמין ומקצועי בכל עת . מדידה שוטפת של אחוז הפגישות שהניבו עסקה , של אחוז המתעניינים שקיבלו הצעת מחיר , של אחוזי הסגירה של כל סוכן וסוכן , הפכה מהליך מורכב להליך אוטומטי שתרם רבות להתייעלות משמעותית .
  ניר גולן, מנכ"ל זולה
 • חברת במבי מלווה אותנו בשנתיים האחרונות ומספקת ל-Buy&Drive שירות מקצועי וגישה ממוקדת לניהול הלידים והמדיה הדיגיטלית. המערכת של במבי אפשרה לנו לפתח את המודעות למותג ואת השראה ללקוחות פוטנציאליים חדשים. מאז יישום המערכת ב- Buy&Drive הגדלנו את התנועה אורגנית ב-%___ הצלחנו לייעל את הפניות (לידים), יחס המרת ליד-סגירה נכנס שלנו ממשיך לגדול, תוך שיפור חד והגברת החשיפה של העסק, הגברת קצב המכירות וגיוס לקוחות חדשים - כל זאת נעשה תוך כדי שמירת החזר הוצאות והשקעה חיוביים . במבי מציעה פלטפורמה אחת קלה לשימוש לניהול ומדידת כל התהליך ומרכזת את כל השיווק למקום אחד שמצעיד את Buy&Drive קדימה.
  גיא כלב, מנהל מכירות Buy&Drive
 • חטיבת המוקדים של החברה להזזת הרים מתמחה במתן שירותים מגוונים ללקוחות מובילים במשק הישראלי ובעיקר במוקדי טלמיטינג בתחום הנדל"ן והרכב בשילוב עם מערכת טכנולוגיה מתקדמת של חברת . BMBY פעילות החטיבה מאופיינת בהקמת מערך יעודי עבור הלקוח, המותאמת לצרכיו ולהגדרותיו ומתבצעת בניהול קפדני,איכותי ומקצועי של צוות מנהלים ועל פי מתודיקה אשר מתבססת על ניסיון רב שנים. הזזת הרים מנהלת מערך של מוקדים קבועים לצד מערך של מוקדים זמניים ייעודים אשר מוקמים לצורך פרויקט או פעילות ספציפית.
  ניר מגן, מנכ"ל החברה להזזת הרים
 • למארק וצוות במבי היקרים אין ספק שהמערכת שפיתחתם חיונית לכל משרד תיווך שמכבד את עצמו ומעוניין לעבוד באופן מקצועי. המערכת מאפשרת להיות בפוקוס על העסק ולא לאבד לקוחות סתם. למנהלים שמשתמשים באופן מלא במערכת היא מאפשרת שליטה בכל מה שקורה ובפעילות של הסוכנים ונותנת תמונת מצב עדכנית של העסק בכל רגע נתון. עסק שלא מכיר את המספרים שלו ולא יודע בכל רגע נתון איפה הוא עומד ביחס ליעדים והמטרות שלו אל מול תפוקות העבודה, הוא עסק לא מנוהל ולא מנווט ויש יותר סיכוי שיעלה על שרטון מאשר יגיע אל מחוז חפצו. במקרה הטוב יהיה עסק בינוני. אבל עסק שכן מכיר ויודע הוא עסק מנצח. מי שרוצה להיות אלוף צריך להשתמש בכלים של אלופים, ואני יכול להעיד שזה מה שבניתם. תודה על הכול.
  אבי עידן, בעל חברת שיווק נדל"ן
 • כמי שמנהל את השיווק והמכירות של מספר פרויקטים במקביל אין ספק שאחד מה"פיצוחים" שכולנו מחפשים אחריו הוא ניהול נכון של ה-DATA שלנו באופן שימקסם את הכסף שהוצאנו לצורך אותם "לידים" עד לשלב סגירת העסקה. מערכת CRM הינה מוצר חובה בעולם שאנו חיים בו וככל שמערכת זו תהייה חכמה יותר כך נוכל לייעל ולטייב את השורה התחתונה שאנו מחפשים שהיא שורת הרווח. מערכת BMBY הינה מערכת שנותנת לי מענה יום יומי לצרכים שלי ויחד עם זאת בכל יום היא מייעל ומשתפרת בעצמה.
  אריאל אדלשטיין, רו"ח סמנכ"ל לקוחות אלדר שיווק נדל"ן
 • מערכת ידידותית,מזמינה.נוחה לשימוש,פרקטית.בלחיצת כפתור מתקבלים הנתונים המבוקשים.בקיצור זו מערכת שנותנת שקט נפשי למשתמש בה.מומלצת מאד למי שרוצה לקבל נתונים ולראות תוצאות בצורה לא מסורבלת.
  חגית יצחק, יועצת תקשורת שיווקית מלווה עסקים וחברות